cempianos.lt

Kombinuotų lubų medžiagos

Kombinuotų lubų medžiagos: vienas iš populiariausių variantų. Yra įvairių medžiagų derinių, pagal pasirinktą spalvą ir tekstūrą.

Spalvų derinys — ypatinga technologija, leidžianti gaminti įtempiamas lubas, kur skirtingų spalvų medžiagos suvirinamos viena su kita, taip sukuriant daugiaspalves vieno lygmens lubas. Medžiagų suvirinimas atliekamas panaudojant naujausias technologijas. Techniniu požiūriu yra ir kitų būdų, kaip sujungti skirtingų tekstūrų ir skirtingų spalvų medžiagas, konkrečiai sumontuojant PVC medžiagas panaudojant tarpinį profilį arba išdėstant „slankiosios linijos“ konstrukciją. Lubos puikiai tinka ir minimalistiniams interjerams, pabrėžia jų subtilumą, esmę ir unikalų savininkų skonį.

Privalumai: vizualinis patalpų išskirstymas zonomis, galimybė paslėpti esminius jungiamuosius mazgus dideliuose kambariuose.

Rekomenduojamos vietos: studijos tipo butai, vaikų kambariai (vizualinis kambario padalijimas į kelias dalis — kiekvienam vaikui), koridoriai, virtuvės – valgomieji, negyvenamosios patalpos (restoranai, kavinės ir kt.)