cempianos.lt

Užsakyti Vilniuje įtempiamas sienas — montavimas, pilnas įrengimas

Tai efektyvus sprendimas, skirtas įrengti gyvenamąsias ir negyvenamąsias patalpas, prekių salonus ir atstovybes. Pagrindinis šio interjero sprendimo bruožas yra vertikalių konstrukcijų montavimas, naudojant bendrąją įtempiamų lubų technologiją arba jų panaudojimas dekoruojant patalpų sienas.

Tokia meniška siena ne tik pabrėžia stilių ir savininko statusą, bet taip pat gali padėti efektyviai pristatyti įmonės prekės ženklą. Siūlome įvairias sienų kūrimo ir meniškų sienų įrengimo technologijas, įmonių stendams parodose. Štai keletas iš jų:

Klasikinė versija — vienspalvis padengimas kartu su įmonės logotipu,

Mėgstamiausias mūsų klientų pasirinkimas — klasikinė meniška siena su viso perimetro apšvietimu,

Išskirtinė versija — pagaminta pagal dvigubo vaizdo technologiją, užtikrinančią meniškos sienos dizaino pasikeitimą, perjungiant šviesos režimus.

Privalumai: 

išskirtinis dizainas, galimybė puikiai pristatyti įmonės prekės ženklą, funkcionalumas ir konstrukcijos patikimumas, taupus energijos vartojimas, papildomas kambario apšvietimas, spaudinio ir naudojamų medžiagų ekologiškumas, galimybę suskirstyti kambarį zonomis, galimybę paslėpti ryšių linijas ir pakeisti kambario geometriją.

Rekomenduojamos panaudojimo vietos: priklauso nuo panaudojimo srities paskirties ir matmenų. Toliau aprašoma konstrukcija leidžia įrengti patalpose įvairias technines savybes — itin lygias sienas ir aukščių skirtumo pašalinimą gyvenamosiose patalpose, bei patalpose su apskritimo formos sritimis ir kolonomis.