cempianos.lt

Žvaigždėtas dangus

Žvaigždėtas dangus 

yra ypatingos įtempiamos lubos. Jų specifinė ypatybė — įterptos apšvietimo sistemos ir blizgios lubos su žvaigždėto dangaus spaudiniu. Mes siūlome keletą žvaigždėto dangaus variantų, būtent: Žvaigždėtas dangus su realistišku skirtingo skersmens Žemės ir Mėnulio atvaizdais. Specifinė apšvietimo sistema leidžia apšviesti planetas iš vidaus įvairiomis spalvomis, o nuotolinis rankinis valdymo pultas užtikrina patogumą perjungiant apšvietimo variantus. Šios lubos taps jūsų interjero perlu, kiekvieną dieną nustebins ir įkvėps!

Privalumai: 

įspūdingas dizainas su realistišku žvaigždėto dangaus ir planetų perteikimu, funkcionalumu ir patikimumu, taupiu energijos vartojimu, švelniu kambario apšvietimu, galimybe naudoti įvairius apšvietimo režimus, naudojamų spausdintų spaudinių ir medžiagų ekologiškumas, galimybė derinti su kitais lubų medžiagų tipais, papildomų šviestuvų naudojimas, atpalaiduojančios atmosferos sukūrimas kambaryje.

Rekomenduojamos panaudojimo vietos: vaikų kambarys, žaidimų kambariai, poilsio kambarys (miegamasis), miegamieji, biurai.